Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-10-03

PRAEITIS VEJASI I. ŠIMONYTĘ IR KONSERVATORIUS, ARBA KAS MELUOJA, TAS IR VAGIA

kas meluoja, tas ir vagia.jpegBeveik Seimo rinkimų finišo tiesioji. O Niujorko teismas įpareigojo buvusį laikinąjį „Snoro“ administratorių Simoną Freakley pateikti slaptus dokumentus apie banko uždarymą Paryžiaus arbitražui. Viskas čia dėl R.Baranausko ir V. Antonovo, buvusių „Snoro“ akcininkų, bylos prieš Lietuvą, kurią 2019 metų pavasarį inicijavo JAV advokatų kontora „Alston and Bird“, pateikdama 1,1 milijardo eurų ieškinį. Seimo komisijai tų dokumentų nepavyko gauti, o šį kartą teismui, panašu, juos turės pateikti. Jei buvę „Snoro“ akcininkai bylą laimės, tai tą 1,1 milijardo eurų teks mokėti iš mokesčių mokėtojų kišenės….
Bet viskas labai ne laiku. Net oi kaip ne laiku visa ši istorija, nes „Snoro“ žlugimo istorijoje pirmaisiais vykdytojų smuikais grojo kaip tik tuometinė finansų ministrė ir dabartinė Tėvynės sąjungos- Krikščionių demokratų rinkimų sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė, tuometinis premjeras Andrius Kubilius, Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Toliau šioje scenoje buvo ir dabartinis Lietuvos banko pirmininkas Vitas Vasiliauskas, buvusi šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Kad „Snoro“ istorijoje daug „juodųjų skylių“, tai, matyt, nedaugelis abejoja. Bet imk taip ir atsitik, kad viskas vyksta rinkimų kampanijos finiše. Dėl to Tėvynės sąjungos- Krikščionių demokratų rinkiminės akcijos tikrai neišaugs. Veikiau mažės.
O blogoje istorijoje dar ir konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis pasistengė ir Youtube paleido vaizdo klipą: „Žiauriai reikalinga nemeluojanti valdžia – pasirink NEMELUOJANČIUS. Kas meluoja, tas ir vagia“. Kas tie ir tas meluojantieji, tai pirštais rodyti nereikia. Pats patriarchas mėgsta kartoti vaikišką patarlę – „kas ant kito sako, pats ant savęs pasisako“. Ir čia daug tiesos nenoromis jam gavosi ir kaip tik apie savo gimtąją partiją. „Nemeluojančius“ konservatorius jau ne kartą matėme…. Jie ir Simoną Freakley milijoniniais honorarais apdovanojo. Kas ką ten vogė, tai, matyt, užsienio teismai išsiaiškins.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.
Beje, patriarchui su rinkimų agitacija ne pirmą kartą pro šalį pavyksta iššauti. Ir gerokai. Vytauto Landsbergio rinkiminis klipas 1997 metų LR Prezidento rinkimuose vadinosi- „Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o šimtai liūdės.“ Iki šiol jis yra politinio folkloro „perlas“. Čia iš serijos, kaip šauti sau į koją visai to nenorint.
2020 metų Seimo rinkimuose Vytauto Landsbergio noras padėti anūkui ir konservatoriams su tuo „kas meluoja, tas ir vagia“, balsų tikrai nepridės. Tad vėl patriarchas su nauju klipu tiesiog veidu į purvą.
O LIETUVA – VISŲ sako, kad laikas užbaigti „kas meluoja, tas ir vagia“ laikus Lietuvoje. Tam mes įvesime asmeninę finansinę atsakomybę politikams ir valdininkams už akivaizdžiai žalingus visuomenei sprendimus. O rinkėjams primename, jei norite meluojančių valdžioje, tai balsuokite už buvusius ir esamus „žodžio žmones“ valdžioje. Bet gal jau jų užtenka? Mums tai tikrai užtenka, o Jums?

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 09:56 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą