Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-09-25

KAS NUSIPELNĖ GYVENTI GERIAU LIETUVOJE ARBA “AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 6 SERIJA”

TomasLietuvavisu.pngApie skaičių magiją būnant valdžioje pasakoja partijos LIETUVA - VISŲ pirmininkas Tomas Pačėsas: ŽIŪRĖTI.
Ramūnas Karbauskis yra ne tik Seimo kultūros komiteto pirmininkas. Jis yra ne tik šešėlinis premjeras. Ramūnas Karbauskis yra vienas sėkmingiausių verslininkų valdžioje. Žvilgsnis trumpai į Ramūno Karbauskio pajamų ir turto deklaracijas 2016 ir 2020 m. Viskas tik iš Vyriausios rinkimų komisijos puslapio. Atlikti vos keli aritmetiniai veiksmai.
karbauskio turto pokyciai.pngKomiteto pirmininko privalomas deklaruoti turtas išaugo nuo 2 iki 13 mln. eurų arba 648 proc. Vertybinių popierių ir kita vertė padidėjo nuo 9,3 iki 10,2 mln. Eurų arba 108 proc. Piniginės lėšos augo nuo 103 iki 838 tūkst. eurų arba net 808 proc. Rezultatas – Ramūnas Karbauskis jau bene turtingiausias Seimo narys.
Mieli valdžios žmonės, ar kas galėtų paneigti, kad būti valdžioje yra tiesiausias kelias į praturtėjimą. Jei dar kas nors turite abejonių, susiskaičiuokite opozicijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio svaiginantį šuolį savo turtais į viršų. Tarp kitko Landsbergio turtas augo beveik tiek pat kaip ir Karbauskio. Tas jį padidino nuo 166 tūkst. iki daugiau nei 1,3 mln. eurų arba 797 proc. Nors absoliučiais skaičiais Gabrieliui L. dar vytis ir vytis Ramūną K. Tačiau anie vienas kito verti, be to Gabrielius L. dar nebuvo ir pozicijoje. Tad jam dar oho galimybės. Bet ar Lietuvai reikia tokių „lyderių“, kurių pirštai aiškiai tik į save?
Vengrai visa tai vadina mafijos valstybe, o kaip vadina lietuviai? Gal laikas viską įvardinti tikraisiais vardais spalio 11-ąją? Sąrašas Nr. 11 Jūsų nepaves. Šias Augėjo arklides reikia išmėžti…

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 09:17 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą