Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-09-09

LRYTAS.LT: Į RINKIMUS VERŽIASI ŽYMIŲ KREPŠININKŲ BŪRYS SU T. PAČĖSU PRIEŠAKYJE: ATŠAUKTŲ KAUKES, DAUGELĮ SEIMO NARIŲ PRIVILEGIJŲ

t.pacesas ir a.krupavicius bns.jpgLrytas.lt rašo:
„Lietuva – visų“ atstovai kritikos pažėrė ir valdžios kovai su koronaviruso pandemija, tvirtindami, kad saviizoliacijos taisyklės mūsų šalyje yra per griežtos, o neva rekomendaciniu įvardijamas kaukių dėvėjimas iš tiesų yra privalomas, siekiant tik bausti piliečius. „Mes – prieš policinę valstybę“, – sakė partijos atstovai.
Daugiausia dėmesio, kalbėdamas apie siūlomus pokyčius, partijos lyderis T.Pačėsas skyrė dvigubos Lietuvos pilietybės klausimui. „Kalbant apie valdačiųjų projektą, tai mūsų partija matome tikrąją pandemiją, kuri yra palietusi mūsų valstybę – emigraciją. Nuo 2008-2012 m., valdant konservatoriams ir visiems satelitams liberaliukams kartu, atimtos 2095 pilietybės. Nuo 2012-2016 m. valdant socialdemokratams ir visiems bebriukams, tvarkiečiams, bebriečiams – atimtos 2553 pilietybės. Rekordininkas yra ponas Ramūnas (Karbauskis, – aut.past.), su savo lizingine Vyriausybe per ketverius metus atėmęs 3761 pilietybę. Per 12 metų šita šalis savo valdžiažmogių jėgomis atsisakė Prienų miestelio. Čia yra didžiausia grėsmė nacionaliniam saugumui“, – pareiškė jis.
Kaip pavyzdį T.Pačėsas įvardijo krepšininką Žydrūną Ilgauską, iš kurio Lietuvos pilietybė buvo atimta 2015 m. Dėl to trečiadienį partija „Lietuva – visų“ kreipėsi ir į šalies prezidentą Gitaną Nausėdą. „Šiandien išgirdau, kad Vyriausybė ruošia programą šaliai garsinti pasaulyje, nes ji yra mažai girdima. Į tų šalių penketuką įeina Jungtinė Karalystė, Švedija, ir, aišku, JAV. Didžiausias žinomumas mūsų šalies ten yra per krepšinį. Atimdami pilietybę šitam žmogui, ką mes darome? Kas tai per veiksmas? Kas tai galėtų paaiškinti?“ – įtūžio neslėpė partijos vedlys. „Į tremtį, kai trėmė rusas, tai dar turėjome galimybę sugrįžti, o dabar, atiduodami pilietybę, mes jiems atimame visą norą grįžti į savo šalį“, – pridūrė jis.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 13:25 @ ŽINIASKLAIDA APIE MUS | Pridėti komentarą