Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-09-06

15MIN.LT: ALGIS KRUPAVIČIUS: KAIP GRINČAS SEIMO RINKIMŲ DEBATUS VOGĖ

15min.lt Algis Krupavicius.jpg„Įstatymas yra lygiai teisingas visiems. Bet LRT, panašu, rinkimų įstatymą pasirengusi „patobulinti“. Ji rinkimų kampanijos dalyviams atsiuntė kvietimą į debatus su ilgu paaiškinimu. Atsiprašau skaitytojų dėl ilgos citatos, bet gi žodžių iš dainos neišmesi. LRT taip sako: „Siekdami užtikrinti lygiai vienodas sąlygas visiems kandidatų sąrašams, užtikrinsime jiems vienodą pasirodymų laidose skaičių, o dalyvavimo grafiką – kurių kandidatų sąrašų atstovai susitiks konkrečioje laidoje – sudėliojome atlikę reprezentatyvias balsavimo teisę turinčių Lietuvos žmonių apklausą. Laidos dalyviai kviečiami atsižvelgus į LRT užsakymu bendrovės XY [anonimizuota, nes konkreti bendrovė „čia ne prie ko“, nes ne ji sprendimą priėmė, o ja tik pasinaudota trečios šalies – A.K] atliktą reprezentatyvią, balsavimo teisę turinčių Lietuvos žmonių apklausą.
Tokį papildomų laidų organizavimo principą LRT pasirinko atsižvelgusi ir į Vyriausiosios rinkimų komisijos rekomendacijas. Dalyvauti debatų laidoje kviečiama po 4 politinės kampanijos dalyves – kokios konkrečiai partijos susitiks laidoje, lėmė sociologinių apklausų rezultatai, t. y. pačių Lietuvos gyventojų atliktas Seimo rinkimuose dalyvaujančių partijų reitingavimas. Daugiausia palaikymo sulaukusios pirmosios 4 dalyvės dalyvaus pirmoje laidoje, toliau sąraše išrikiuotos 4 dalyvės kviečiamos į antrąją laidą ir tokiu pat principu bus organizuojamos likusios laidos“. Trumpai tariant pagal vienos bendrovės (labai tikėtina, kad kitos agentūros apklausa tą dalyvių eiliškumą ir kitą pateiktų, bet tiek to…) apklausą sudėliojame viešų diskusijų dalyvius į „krepšelius“. Arba į savotišką nusipelniusių gyventi geriau sąrašą. Į lygius ir lygesnius. Į didesnis, vidutinius ir mažesnius. Panašiai, beje, vyksta Baltarusijoje. Taip debatus V.Putinui ir Vieningai Rusijai organizuoja jų valstybinė žiniasklaida. Visų pasaulio autokratų taikinys visuose rinkimuose yra kontroliuoti politines diskusijas. Tik Baltarusijoje ar Rusijoje net ir nepretenduojama vadintis laisvais ir sąžiningais rinkimais”, - rašo 15min.lt.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 07:04 @ ŽINIASKLAIDA APIE MUS | Pridėti komentarą

Pridėti komentarą

Fill out the form below to add your own comments

Siekiant sumažinti automatinių nepageidaujamų laiškų kiekį, ši funkcija apsaugota captcha.

Tam reikia įkelti trečiosios šalies paslaugų teikėjo "Google" turinį ir išsaugoti slapukus.