Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-10-09

LAISVI IR SĄŽININGI RINKIMAI… BE RINKIMŲ DEBATŲ

tvpwilno.jpgRinkimų kampanija prieš pirmąjį Seimo rinkimų turą baigiasi jau po kelių valandų. Sau ir pasauliui galime bandyti įrodyti, kad su vienu svarbiausių rinkimų kampanijos elementų – lygiateise ir atvira politine diskusija – pas mus viskas gerai. Bet tuo patikėti gali tik tas, kas nėra matęs demokratiškų rinkimų ir jų debatų. Nebent kaimyninės Baltarusijos valdžiai tie lietuviški debatai tiktų ir patiktų. Faktas aiškus ir konkretus – iš esmės nacionalinių visų partijų debatų neturėjome per svarbiausią rinkėjų informavimo kanalą – televiziją. Kaip tik TV debatai turėtų būti rinkimų kampanijos viršukalnė. Bet taip nėra. O rinkėjams, kurie turi informuotai ir atsakingai pasirinkti, čia yra rimtas praradimas.
2020 m. Seimo rinkimuose politinės kampanijos dalyvių lygiateisiškumą bandė sugrąžinti ir administracinis teismas. Ne kas tepavyko. Partijos televiziniams debatams pasiskirstė kiek tolygiau, bet tik tiek. Tokių rinkimų diskusijų, kur žurnalistai būtų pirmiausia diskusijos tarp debatų dalyvių moderatoriais, o ne teismo salėje/ studijoje esančiais teisėjais, kur nuosprendis veikiausiai žinomas, būta aiškiai per mažai.
Visgi, bent vienu ir, ko gero, vieninteliu, atveju visų partijų televiziniai debatai įvyko ir tai atsitiko TVP Wilno surengtuose Seimo rinkimų debatuose spalio 7 dieną. Juose dalyvavo visi 17-a politinės kampanijos dalyvių. Visi sutilpo vienoje studijoje. Visiems užteko laiko atsakyti į klausimus ir šiek diskutuoti. Lenkijos TVP pirmą kartą parlamento rinkimų debatus rengė Lietuvoje. Ir tas blynas nebuvo prisvilęs. Visuomet galima kai ką padaryti geriau. Bet tas galės būti ateityje. O dabar čia yra pamoka visoms kitoms Lietuvos televizijoms.
Ta didžioji pamoka turėtų būti ir Vyriausiajai rinkimų komisijai, kuri aprobuoja TV debatų taisykles televizijose ir kitur. Taip pat čia yra pamoka nacionaliniam transliuotojui – LRT. Tos pamokos esmė yra paprasta ir aiški. Visus kampanijos dalyvius buvo galima pakviesti į tris – keturias debatų laidas, suskirstytas pagal kelias Lietuvos rinkėjams svarbias temas, ir per kokias geras dvi kiekvienos laidos valandas kampanijos dalyviai būtų išdėstę savo politikos vizijas ir galimus sprendimus. Gal net būtų matę tam tikrą idėjų konkurenciją. Bet taip neatsitiko. Vis vien viltis yra kvailių motina, tad gal ji savo vaikams susimylės kituose Seimo rinkimuose ir pagaliau turėsime lygiateisius ir europietiškus TV debatus. Šį kartą nepavyko. Ir taip jau daugelį kartų nepavyksta Seimo rinkimuose.
O kad kas nors pradėtų keistis, tai vienas pirmųjų porinkiminių darbų yra tiesiog būtinas VRK veiklos auditas pandeminiuose rinkimuose. Nes VRK šlubuoja abiem kojom ir šen, ir ten. Rinkimų kampanijos taisyklių peržiūra būtų antras neatidėliotinas darbas po rinkimų, nes perteklinių taisyklių yra apstu, o pseudo agitacijos fotošopiniais  solo, trio ir kitų formatų portretų reklaminiais skydais yra aiškiai per daug.
Vis vien pagrindinė rinkimų kampanijos dalis baigiasi. LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11 visiems rinkėjams linki pasirinkti atsakingai. O spalio 11-ąją geriausias pasirinkimas yra LIETUVA – VISŲ sąrašas Nr. 11. Balsuokite už savo ir savo vaikų ateitį, už teisingą ir gerovės Lietuvą visiems.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 07:35 @ AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-10-07

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA. 9 SERIJA

8 SERIJA.pngŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 9 serija
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos

LietuvaVisu - 18:14 @ AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | 1 komentaras

2020-10-02

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA. 8 SERIJA

8 SERIJA.jpgŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 8 serija.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 09:11 @ KANDIDATAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-30

RŪTA JANUTIENĖ: VISOS KARBAUSKIO PUTOS DĖL GABRIUKO YRA BLEFAS. ŠTAI - VALDANČIOJI KOALICIJA

RŪTA JANUTIENĖ: Vakar valstiečių ir konservatorių valdančioji koalicija vieningai balsavo už 2,18 milijardo vertės naują Leo LT - jūrinių vėjo jėgainių projektą.
Taip atrodė vakar Seimas, balsuojant “už” interesų grupių parengtą naują aferą.
Paulius Saudargas (konservatorius) taškėsi seilėmis, kaip gerai čia valstiečiai sugalvojo, o tada visi beveik vienbalsiai kėlė rankeles.
Visos Karbauskio putos dėl Gabriuko yra blefas. Štai - valdančioji koalicija.ruta1.jpg

ruta2.jpgPolitinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 11:26 @ AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-27

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA. 7 SERIJA

tomas-7-serija.pngŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 7 serija
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 20:26 @ AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-25

KAS NUSIPELNĖ GYVENTI GERIAU LIETUVOJE ARBA “AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 6 SERIJA”

TomasLietuvavisu.pngApie skaičių magiją būnant valdžioje pasakoja partijos LIETUVA - VISŲ pirmininkas Tomas Pačėsas: ŽIŪRĖTI.
Ramūnas Karbauskis yra ne tik Seimo kultūros komiteto pirmininkas. Jis yra ne tik šešėlinis premjeras. Ramūnas Karbauskis yra vienas sėkmingiausių verslininkų valdžioje. Žvilgsnis trumpai į Ramūno Karbauskio pajamų ir turto deklaracijas 2016 ir 2020 m. Viskas tik iš Vyriausios rinkimų komisijos puslapio. Atlikti vos keli aritmetiniai veiksmai.
karbauskio turto pokyciai.pngKomiteto pirmininko privalomas deklaruoti turtas išaugo nuo 2 iki 13 mln. eurų arba 648 proc. Vertybinių popierių ir kita vertė padidėjo nuo 9,3 iki 10,2 mln. Eurų arba 108 proc. Piniginės lėšos augo nuo 103 iki 838 tūkst. eurų arba net 808 proc. Rezultatas – Ramūnas Karbauskis jau bene turtingiausias Seimo narys.
Mieli valdžios žmonės, ar kas galėtų paneigti, kad būti valdžioje yra tiesiausias kelias į praturtėjimą. Jei dar kas nors turite abejonių, susiskaičiuokite opozicijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio svaiginantį šuolį savo turtais į viršų. Tarp kitko Landsbergio turtas augo beveik tiek pat kaip ir Karbauskio. Tas jį padidino nuo 166 tūkst. iki daugiau nei 1,3 mln. eurų arba 797 proc. Nors absoliučiais skaičiais Gabrieliui L. dar vytis ir vytis Ramūną K. Tačiau anie vienas kito verti, be to Gabrielius L. dar nebuvo ir pozicijoje. Tad jam dar oho galimybės. Bet ar Lietuvai reikia tokių „lyderių“, kurių pirštai aiškiai tik į save?
Vengrai visa tai vadina mafijos valstybe, o kaip vadina lietuviai? Gal laikas viską įvardinti tikraisiais vardais spalio 11-ąją? Sąrašas Nr. 11 Jūsų nepaves. Šias Augėjo arklides reikia išmėžti…

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 09:17 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-19

VALSTIEČIAI IR ŽALIEJI

labanorqas ZALIEJI.pngŽIŪRĖTI
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 12:51 @ AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-10

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 4 SERIJA

konservatoriu bebru frakcija.pngŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 4 serija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 15:45 @ KANDIDATAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-07

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 3 SERIJA

Tomas Pacesas BNS.pngŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 3 serija
Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 22:37 @ KANDIDATAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-02

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 2 SERIJA

Tomas Pacesas.pngŽIŪRĖTI
Akivaizdu, bet neįtikėtina. 2 serija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 20:31 @ KANDIDATAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-08-29

AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 1 SERIJA

Tomas 1 serija.pngAkivaizdu, bet neįtikėtina. 1 serija

ŽIŪRĖTI

Politinė reklama. Bus apmokėta iš partijos LIETUVA-VISŲ PK sąskaitos.

LietuvaVisu - 17:25 @ KANDIDATAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą