Partija LIETUVA - VISŲ

ŽMOGUS - PIRMIAUSIA!
 

PROGRAMA  |  KANDIDATAI  |  MŪSŲ POZICIJA | KALBA EKSPERTAI | ŽINIASKLAIDA APIE MUS | KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | STEBIME BALSAVIMĄ

2020-10-03

PRAEITIS VEJASI I. ŠIMONYTĘ IR KONSERVATORIUS, ARBA KAS MELUOJA, TAS IR VAGIA

kas meluoja, tas ir vagia.jpegBeveik Seimo rinkimų finišo tiesioji. O Niujorko teismas įpareigojo buvusį laikinąjį „Snoro“ administratorių Simoną Freakley pateikti slaptus dokumentus apie banko uždarymą Paryžiaus arbitražui. Viskas čia dėl R.Baranausko ir V. Antonovo, buvusių „Snoro“ akcininkų, bylos prieš Lietuvą, kurią 2019 metų pavasarį inicijavo JAV advokatų kontora „Alston and Bird“, pateikdama 1,1 milijardo eurų ieškinį. Seimo komisijai tų dokumentų nepavyko gauti, o šį kartą teismui, panašu, juos turės pateikti. Jei buvę „Snoro“ akcininkai bylą laimės, tai tą 1,1 milijardo eurų teks mokėti iš mokesčių mokėtojų kišenės….
Bet viskas labai ne laiku. Net oi kaip ne laiku visa ši istorija, nes „Snoro“ žlugimo istorijoje pirmaisiais vykdytojų smuikais grojo kaip tik tuometinė finansų ministrė ir dabartinė Tėvynės sąjungos- Krikščionių demokratų rinkimų sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė, tuometinis premjeras Andrius Kubilius, Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Toliau šioje scenoje buvo ir dabartinis Lietuvos banko pirmininkas Vitas Vasiliauskas, buvusi šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Kad „Snoro“ istorijoje daug „juodųjų skylių“, tai, matyt, nedaugelis abejoja. Bet imk taip ir atsitik, kad viskas vyksta rinkimų kampanijos finiše. Dėl to Tėvynės sąjungos- Krikščionių demokratų rinkiminės akcijos tikrai neišaugs. Veikiau mažės.
O blogoje istorijoje dar ir konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis pasistengė ir Youtube paleido vaizdo klipą: „Žiauriai reikalinga nemeluojanti valdžia – pasirink NEMELUOJANČIUS. Kas meluoja, tas ir vagia“. Kas tie ir tas meluojantieji, tai pirštais rodyti nereikia. Pats patriarchas mėgsta kartoti vaikišką patarlę – „kas ant kito sako, pats ant savęs pasisako“. Ir čia daug tiesos nenoromis jam gavosi ir kaip tik apie savo gimtąją partiją. „Nemeluojančius“ konservatorius jau ne kartą matėme…. Jie ir Simoną Freakley milijoniniais honorarais apdovanojo. Kas ką ten vogė, tai, matyt, užsienio teismai išsiaiškins.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.
Beje, patriarchui su rinkimų agitacija ne pirmą kartą pro šalį pavyksta iššauti. Ir gerokai. Vytauto Landsbergio rinkiminis klipas 1997 metų LR Prezidento rinkimuose vadinosi- „Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos, o šimtai liūdės.“ Iki šiol jis yra politinio folkloro „perlas“. Čia iš serijos, kaip šauti sau į koją visai to nenorint.
2020 metų Seimo rinkimuose Vytauto Landsbergio noras padėti anūkui ir konservatoriams su tuo „kas meluoja, tas ir vagia“, balsų tikrai nepridės. Tad vėl patriarchas su nauju klipu tiesiog veidu į purvą.
O LIETUVA – VISŲ sako, kad laikas užbaigti „kas meluoja, tas ir vagia“ laikus Lietuvoje. Tam mes įvesime asmeninę finansinę atsakomybę politikams ir valdininkams už akivaizdžiai žalingus visuomenei sprendimus. O rinkėjams primename, jei norite meluojančių valdžioje, tai balsuokite už buvusius ir esamus „žodžio žmones“ valdžioje. Bet gal jau jų užtenka? Mums tai tikrai užtenka, o Jums?

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 09:56 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-10-02

SEIMO KADENCIJOS PABAIGAI DVI NAUJOS VALDANČIŲJŲ AFEROS ENERGETIKOJE?

Lietuva visu logotipas 11.pngPer pastarąjį pusmetį ne tik kad kosminiu greičiu į viršų šovė valstybės skola ir ji yra didžiausia šiuolaikinės Lietuvos istorijoje. Bet kad mažai nepasirodytų valstiečių žaliųjų koalicija nusprendė kadencijos pabaigą užbaigti bent dviem galimai korupciniais energetikos projektais.
Po vienuolikos metų yra planuojamas naujas „LEO LT“. Tik šįkart per jūrinių vėjo jėgainių projektą. Laikas jam, matyt, pasirinktas neatsitiktinai. Kažkada socialdemokratai prisidengdami Prezidento R. Pakso apkalta privatizavo skirstomuosius elektros tinklus, „Lietuvos dujas“ pardavinėjo Gazpromui.
Dūmų uždanga – vykstanti Seimo rinkimų kampanija –  dabar į viešosios erdvės pašalius pastumia tokius brangiai kainuosiančius projektus. O po rinkimų visi galai gali būti į vandenį.
Bet apie viską iš eilės. Šių metų birželio mėnesį Vyriausybė nutarė apie 40 km nuo kranto Baltijos jūroje iki 2030 m. pastatyti vėjo jėgainių parką, kuris pagamintų apie 2,5-3 TWh per metus. Ekspertai teigia, kad tai būtų apie ketvirtadalis šiuo metu Lietuvoje suvartojamo elektros kiekio. Visas projektas kainuotų apie milijardą eurų. Nors dėl jo kainos yra įvairiausių nuomonių. Ir tas „apie milijardą“ gali augti du kartus ar net daugiau.
Energetikos ministerijos požiūriu vėjo jėgainių parką turėtų statyti Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid”. O visai tai būtų finansuojama viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) lėšomis, kurias moka fiziniai ir juridiniai asmenys, besinaudojantys elektra. Kabutėse „geriausia“ žinia vartotojams, kad naujam mega projektui lėšų būtų surinkta pakėlus elektros tarifą maždaug 0,22 cento už kilovatvalandę. Planuojamas tarifas būtų įvestas iki tol, kol vėjų jėgainių parkas ims veikti.
Vartotojų apmokestinimo scenarijus čia būtų kaip buvo su SGD terminalu. Ir tuomet vartotojai sumokėjo už jo statybą, kai dar nebuvo gavę jokios naudos. Čia lygiai pagal Ilfo ir Petrovo „Dvylikos kėdžių“ scenarijų: pinigai ryte, o kėdės – per pietus. Visais atvejais pinigai į priekį, o su paslaugomis palauksime. „Aukščiausioji“ Energetikos ministerija taip pat mano, kad statybų finansavimo šaltinis galėtų būti ir Lietuvos ateities ekonomikos DNR planas.
Kitas šimtamilijoninis Energetikos ministerijos globojamas projektas būtų išdalinti verslo organizacijoms 10 tūkstančių vilkikų ir 2 tūkstančius autobusų, kurie būtų varomi suskystintomis gamtinėmis dujomis. Tam Vyriausybė skolinsis 770 mln. eurų ir visiems norintiems kompensuos pusę transporto priemonės vertės. Ekspertai sako, kad 770 mln. eurų nėra investicijos, o tai yra subsidijos. Jas gavęs verslas 90 proc. kuro turės pirkti dujų, o 10 proc. - biometano pavidalu. Arba 90 proc. dujų bus importuojamos ir tik 10 proc. bus vietinės. Tokiu sprendimu yra projektuojama daugiametė transporto priklausomybė nuo SGD terminalo „Independence” dujų. Dujų eksportuotojai iš svečių šalių toliau galės turtėti.
Liūdniausia šių istorijų dalis, kad parlamento opozicijai su konservatoriais priešakyje yra viskas gerai. Aū, kur didieji opozicionieriai – Landsbergis, Šimonytė ir kiti. Anie, matyt, užsiima „demokratijos šventės“ organizavimu. Tik ta šventė elektros vartotojams ir viešojo transporto keleiviams gali neateiti. Dėl šių ir kitų galimai korupcinių valdžios veiklų LIETUVA – VISŲ kviečia pasakyti NE visiems esantiems ir buvusiems valdžioje.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ.

LietuvaVisu - 15:02 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-09-28

KAS NUSIPELNĖ GYVENTI GERIAU LIETUVOJE? TĘSINYS TRUMPAI

biuras ir kava.jpgNors oficiali statistika apie LR valstybės biudžeto vykdymą 2020 m. sausio - rugpjūčio mėn. rodo, kad Lietuvos ekonomikos padangė yra apsiniaukusi, nes gyventojų pajamų mokesčio surinkta 7,2% mažiau nei prognozuota, pelno mokesčio 12 % mažiau, o pridėtinės vertės mokesčio gauta net 19% mažiau nei prognozuota. Be to registruotų bedarbių skaičius yra daugiau nei 240 tūkstančių.
Kaip praneša žiniasklaida  kai kuriems politikams ir valstybės tarnautojams iš Sveikatos apsaugos ministerijos, Ligonių kasų, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, taip pat iš Vidaus reikalų, Socialinės apsaugos ir darbo, Aplinkos ministerijų gyvenimas pandemijos laikais netgi pagerėjo, nes jų darbo užmokesčiai gana ženkliai išaugo.
Kad visuomenė žinotų ir gandais nesivadovautų, prašome, informuoti apie išvardintų institucijų politikų ir valdininkų atlyginimų pokyčius viešai. Tuomet visi žinosime, kas nusipelnė Lietuvoje gyventi geriau.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 18:45 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-09-25

ŠĮKART KLAUSIMAS OPOZICIJAI - TĖVYNĖS SĄJUNGAI-LIETUVOS KRIKŠČIONIMS DEMOKRATAMS ARBA TŪKSTANTMEČIO GIMNAZIJŲ PROJEKTĄ DEKONSTRUOJANT

mokykla.jpgSavo rinkimų programoje konservatoriai numato kiekviename rajone, išskyrus didmiesčius, įsteigti po vadinamąją tūkstantmečio gimnaziją, kuri būtų aprūpinta šiuolaikine švietimo infrastruktūra. Ar tik šis siūlymas nėra su dvigubu dugnu ir tos tūkstantmečio gimnazijos bus tik naujas Karalienės Mortos mokyklų pavadinimas?Kaip daryti švietimo verslą su valstybe, tai G. Landsbergio šeima ne tik žino, bet ir daro. Net konservatoriams būnant opozicijoje už 2019 metus G. Landsbergio žmona Austėja Landsbergienė asmeniškai deklaravo turto už beveik 13 mln. eurų, o kartu su vyru jos valdomo turto vertė sudaro 14,5 mln. eurų. Tai yra beveik 8 kartus daugiau nei 2018 m. deklaruoto turto vertė (tuomet ji buvo 1,9 mln. eurų). Per vienerius metus 8 kartus daugiau turto – tai net Karbauskiui nesisapnavo.Kaip G. Landsbergio senelis Vytautas mėgsta sakyti, o “kas galėtų paneigti, kad” tos tūkstantmečio gimnazijos – tik dūmų uždanga Karalienės Mortos mokykloms visas nedidmiesčių savivaldybes užimti su mokesčių mokėtojų pinigais. Naujų “elito” gimnazijų už valstybės pinigus kūrimas toliau Lietuvą ilgam dalins į “runkelius” ir “elitą”.Gal sveikas protas Lietuvos dar galutinai nepaliko, kad rinkėjai balsuotų už tokius konservatorių planus ir tokią konservatorių partiją…
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 15:59 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

KAS NUSIPELNĖ GYVENTI GERIAU LIETUVOJE ARBA “AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA 6 SERIJA”

TomasLietuvavisu.pngApie skaičių magiją būnant valdžioje pasakoja partijos LIETUVA - VISŲ pirmininkas Tomas Pačėsas: ŽIŪRĖTI.
Ramūnas Karbauskis yra ne tik Seimo kultūros komiteto pirmininkas. Jis yra ne tik šešėlinis premjeras. Ramūnas Karbauskis yra vienas sėkmingiausių verslininkų valdžioje. Žvilgsnis trumpai į Ramūno Karbauskio pajamų ir turto deklaracijas 2016 ir 2020 m. Viskas tik iš Vyriausios rinkimų komisijos puslapio. Atlikti vos keli aritmetiniai veiksmai.
karbauskio turto pokyciai.pngKomiteto pirmininko privalomas deklaruoti turtas išaugo nuo 2 iki 13 mln. eurų arba 648 proc. Vertybinių popierių ir kita vertė padidėjo nuo 9,3 iki 10,2 mln. Eurų arba 108 proc. Piniginės lėšos augo nuo 103 iki 838 tūkst. eurų arba net 808 proc. Rezultatas – Ramūnas Karbauskis jau bene turtingiausias Seimo narys.
Mieli valdžios žmonės, ar kas galėtų paneigti, kad būti valdžioje yra tiesiausias kelias į praturtėjimą. Jei dar kas nors turite abejonių, susiskaičiuokite opozicijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio svaiginantį šuolį savo turtais į viršų. Tarp kitko Landsbergio turtas augo beveik tiek pat kaip ir Karbauskio. Tas jį padidino nuo 166 tūkst. iki daugiau nei 1,3 mln. eurų arba 797 proc. Nors absoliučiais skaičiais Gabrieliui L. dar vytis ir vytis Ramūną K. Tačiau anie vienas kito verti, be to Gabrielius L. dar nebuvo ir pozicijoje. Tad jam dar oho galimybės. Bet ar Lietuvai reikia tokių „lyderių“, kurių pirštai aiškiai tik į save?
Vengrai visa tai vadina mafijos valstybe, o kaip vadina lietuviai? Gal laikas viską įvardinti tikraisiais vardais spalio 11-ąją? Sąrašas Nr. 11 Jūsų nepaves. Šias Augėjo arklides reikia išmėžti…

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 09:17 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI, AKIVAIZDU, BET NEĮTIKĖTINA | Pridėti komentarą

2020-09-24

VIEŠAS KLAUSIMAS S. SKVERNELIUI IR A. VERYGAI: AR COVID-19 VAKCINĄ KAIP GREITUOSIUS TESTUS PIRKSIME MAŽIAUSIAI KETURIS KARTUS BRANGIAU?

vakcina.jpgRugsėjo 23 d. S. Skvernelis po Vyriausybės posėdžio informavo, kad priėmė sprendimą pirkti vakcinų nuo COVID-19 ir jos maksimaliai kainuotų 125 mln. eurų. Jomis tikimasi paskiepyti 70 proc. populiacijos. Lietuvoje šiuo metu gyvena 2,794 mln. gyventojų. Jei bus skiepijama 70 proc. populiacijos, tai skiepijamų skaičius būtų kiek mažiau nei du milijonai (tiksliau 1,955 mln.). Atsargai dar nupirkime kiek daugiau vakcinos dozių nei galimai skiepijamų gyventojų skaičius. Tebūnie dvigubai. Arba 4 mln. vakcinos dozių.
Financial Times* (juo netikėti būtų sunku, nes solidesnio verslo leidinio sunku rasti visame pasaulyje) patyrinėjo ir savo skaitytojus informavo, kad vakcinos, kurią sukūrė „AstraZeneca“ ir Oksfordo universitetas, kainos svyruoja nuo maždaug 3 iki 4 JAV dolerių. O vakcinos dozės, kurią kuria „Johnson & Johnson“, kaina numatoma iki 10 JAV dolerių. „AstraZeneca“ ir „Johnson & Johnson“ teigė, kad bent jau pandemijos metu jie nesieks pasipelnyti iš COVID-19 skiepų. Eurais vakcinos kainos bus dar mažesnės dėl dolerio ir euro kursų skirtumo. Tad kainos žemutinė riba, sakykime, gali būti apie 3 eurus, o viršutinė riba mažiau nei 9 eurai.
Dabar paskaičiuokime. Jei 4 mln. COVID-19 vakcinos dozių pirktume žemiausia kaina, tai galėtume sumokėti 12-14 mln. eurų, o jei kaina būtų aukščiausia, tai maždaug 36 mln. eurų. Bet Skvernelis su Veryga, o gal ir anos 6 mln. eurų greitųjų testų aferos sukėjas Vyriausybėje L. Savickas, kur nors šmėžuoja horizonte (jis sugebėjo tuos testus galimai įsiūlyti nupirkti 4 kartus brangiau nei Krašto apsaugos ministerija), dabar, panašu, nebe keturis kartus rengiasi mokėti daugiau. O ženkliai daugiau. Šį kartą tie apie 125 mln. eurų būtų maždaug 9 kartų permokėjimas nuo galimai mažiausios kainos ir apie 3,5 karto daugiau nuo galimai didžiausios kainos. Kadangi numatomo COVID-19 vakcinos kontraktas būtų daugiau nei 20 kartų didesnis nei buvęs testų už 6 mln. eurų, tai galimai ofšoruose ar kažkur kitur „teisėti“ uždarbiai nelyginamai išaugtų.
Matyt, čia turime reikalą, kad apetitas auga bevalgant? Juolab, Seimo kadencija baigiasi ir laukia tarpuvaldis. Tad kas ką čia sužiūrės. Seimas dabar kišeninis. Opozicija rinkimų vajuje. Net Prezidentas Nausėda atsisakė Valstybės gynimo tarybą kviesti dėl vakcinos pirkimo. Galbūt nujautė, kad galimos aferos “stogu” jį norima paversti.
Bet dar yra LIETUVA-VISŲ, kuri Skvernelio ir Verygos klausia: ar COVID-19 vakciną kaip greituosius testus pirksime mažiausiai keturis kartus brangiau? Vėl iš mokesčių mokėtojų kišenės. Tikrai nenusipelnėme valstiečių žaliųjų valdžios dar keturiems metams. O Lietuvos žmonės nėra buratinai ir žino, kad žemėn užkasti pinigėliai ant medžio neišauga. Galima ilgai kvailinti, bet liepto galas visada yra prieinamas.

* https://www.ft.com/content/83a418eb-96ae-4b71-b640-6873f315921f

Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 08:45 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-09-16

AR VALDŽIA ATSIBUS TIK PO SEIMO RINKIMŲ?

deficitas.jpgSituacija Lietuvoje panašėja į 2008 metus, kai iki Seimo rinkimų jokios artėjančios krizės nei vienas politikas nematė, nes nenaudinga buvo…. Panašu, kad lipame į tą patį vandenį. Vėl krizė ateis tik po rinkimų.
Oficiali statistika apie LR valstybės biudžeto vykdymą 2020 m. sausį-liepą.
Biudžete iš viso pajamų (be tarptautinės finansinės paramos) vietoje prognozuotų 5.543,4 gauta 4.714,4 mln. Eur. arba 15% mažiau. Gyventojų pajamų mokesčio surinkta 1.026,9 mln. Eur. arba 6,3% mažiau, akcizų - 843,4 mln. Eur. ir 5,8% mažiau, pelno mokesčio - 443,9 mln. Eur. ir -14,1% mažiau, galiausiai pridėtinės vertės mokesčio gauta 1.946,9 mln. Eur. arba net 21% mažiau nei prognozuota.
Kad mažai nepasirodytų, tai registruotų bedarbių skaičius 2020 09 15 siekė 240.917 arba turime 2009 m. nedarbo lygį.
Naujos valdžios po Seimo rinkimų, panašu, laukia nelengvi laikai ir demagogija čia neatsipirksi. Tik kažkodėl vadinamos “didžiosios” partijos tyli lyg vandens į burną prisisėmę. Vietoje jų kalbame mes – LIETUVA – VISŲ.
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 12:11 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-09-15

KELI KLAUSIMAI VALDŽIAI UŽ VIENO KAINĄ ARBA KAIP TURĖTI RINKIMŲ PROGRAMĄ JOS NETURINT

lvzs.pngKiek ir kokių ministerijų, kitų viešojo sektoriaus darbuotojų ir valstybės tarnautojų, taip pat nevyriausybinių organizacijų atstovų rengė 2021–2030 metų nacionalinės pažangos planą ir Lietuvos ateities ekonomikos DNR planą, taip pat atnaujino nacionalinį energetikos ir klimato srities veiksmų planą?
Kiek jiems buvo sumokėta už šiuos darbus iš valstybės, t.y. mokesčių mokėtojų, kišenės? Ar šių darbuotojų ir tarnautojų pareigų aprašymuose yra punktas, kad būdami valstybės tarnautojais, jie turi parengti valdančios partijos rinkimų programą?
O gal viskas yra paprasčiau. LVŽS tik pasisavino Lietuvos valstybės institucijų strateginius dokumentus ir pateikia Lietuvos žmonėms kaip jų pačių parengtą rinkimų programą?
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 10:45 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-09-08

PAŽADĖK IR NETESĖK SINDROMAS?

moksliniai tyrimai.jpgLietuvos Respublikos Vyriausybės programos punkte 192.1. numatyta, kad per kadenciją  Lietuvos investicijos į  mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų vystymą [pagal BVP dalį]… viršytų ES vidurkį.
Dabar ES vidurkis nuo BVP yra daugiau nei du procentai. Lietuvoje valdžios MTEP išlaidos ir toliau lieka tik vos 0,9 procento.
Ar tik šalies Vyriausybė kartais neserga Alzheimerio liga arba atminties praradimu? O gal čia pažadėk ir netesėk sindromas?
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 12:51 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-09-03

AR LIETUVIAI YRA 10 KARTŲ TURTINGESNI NEI VOKIEČIAI?

baudos.pngVokietijoje galima bauda už veido kaukės nedėvėjimą yra 50 eurų, o Lietuvoje - 500 eurų. Ar lietuviai yra 10 kartų turtingesni nei vokiečiai, o gal valdžia nusprendė čia pasipinigauti?
Lietuvoje administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.
Vokietijoje tokios baudos nuo 50 eurų, Ispanijoje - 100 eurų, Didžiojoje Britanijoje - 135 svarai, Prancūzijoje 135 eurai…
Beveik be ironijos, nes sveiko proto Lietuvos valdžioje nerasta: ar tik baudos Lietuvoje nėra per mažos? Kad valdžiai būtų lengviau apsispręsti, gal kokį interneto balsavimą organizuoti?
Politinė reklama. Pagaminta partijos LIETUVA - VISŲ

LietuvaVisu - 10:49 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą

2020-08-28

KLAUSIMAS VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI

skola.jpgKoks valdžios planas, kai valstybės skola pasieks daugiau nei 50 proc. BVP? Ar jiems rūpi tik išgyventi Seimo rinkimus?
Valstybės kontrolė: tikėtina, kad valdžios sektoriaus skola 2021 m. sudarys daugiau kaip pusę šalies BVP: skaityti.

LietuvaVisu - 10:37 @ KLAUSIMAI VALDŽIAI TIESIAI ŠVIESIAI | Pridėti komentarą